BIURO PRASOWE

Zakupy Google – co zmienią na rynku reklamy oraz porównywarek

Polska wraz z siedmioma innymi krajami dołączyła do grupy rynków, na których Google uruchomiło usługę Google Shopping. W ramach jej działania dla zapytań związanych z produktami, wyświetlany jest nowy blok Zakupy Google przedstawiający oferty konkretnych produktów w sklepach internetowych.

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się tematowi nowej usługi Zakupów Google i zapoznania się z wpisem Macieja Dobkowicza, Content Marketing Specialist w firmie SEMtec na blogu Interaktywnie.

Link do wpisu: http://interaktywnie.com/biznes/blog-ekspercki/wyszukiwarki/zakupy-google-co-zmienia-na-rynku-reklamy-oraz-porownywarek-247346

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
captcha