Wydawca w sieci

 

Cel

Zwiększenie widoczności domeny w wynikach wyszukiwania poprzez dostosowanie szablonów podstron do wytycznych wyszukiwarek oraz dotychczasowych rozwiązań technologicznych do tych najbardziej efektywnych i powszechnie stosowanych w branży.

 
 

Opis strategii

W przypadku tej realizacji kluczowym etapem było obok analizy witryny oraz jej konkurencji, poznanie poziomu wiedzy redaktorów. Dzięki temu byliśmy w stanie zidentyfikować główne przyczyny niewykorzystanego potencjału drzemiącego w tak dużym serwisie, w tym różnego rodzaju problemy techniczne. Zrealizowaliśmy szkolenia omawiające prawidłową budowę artykułów publikowanych w sieci i dostarczyliśmy oraz pomogliśmy wprowadzić zalecenia dotyczące proponowanych zmian w zapleczu technicznym witryny i wykorzystywanych technologiach.

 
 

+31

%

Wzrost unikalnych użytkowników

+2,4

%

Wzrost średniej liczby odwiedzanych stron

+41

%

Wzrost przychodów z AdSense

15

%

Poprawa współczynnika odrzuceń
 
wydawca

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha