Darmowa wycena w 48h. Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą!

Pozycjonowanie stron wycena

Wycena SEO*

Pozycjonowanie SEOAudyt witrynyOptymalizacja podstronAnaliza konkurencjiSEO PRZdjęcie filtra
Maksymalna wielkość 1MB (doc, pdf, txt, xls)

Usługi dodatkowe

Kampania AdWordsReklama na Facebook'uContent marketingCopywritingProwadzenie fan pageSzkolenia

Twoje daneOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Pozycjonowanie (SEO)

SEO (tj. Search Engine Optimization) to najbardziej efektywna i rentowna forma reklamy w internecie. Jest jedną z głównych praktyk, które wykorzystuje się w tzw. Inbound marketingu (marketingu przychodzącym, który polega na działaniach pozwalających na znalezienie nadawcy przez odbiorców).

Pozycjonowanie stron polega na dostosowaniu elementów witryny internetowej klienta, takich jak kod, treści czy grafika do wytycznych popularnych wyszukiwarek internetowych, a także na pozyskiwaniu wartościowych linków (tzw. link building). W procesie budowania sieci odnośników w trosce o bezpieczeństwo i jakość działań skupiamy się na zachowaniu ich naturalnego profilu, unikając wszelkiego rodzaju spamowych źródeł.

Oferujemy usługi w zakresie realizacji strategii SEO dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta i sytuacji witryny. Gwarantujemy wykorzystywanie dozwolonych technik White Hat SEO.

CO NAS WYRÓŻNIA?
  • Dbałość o ruch dla całej witryny w szerokim zakresie fraz
  • Efekty trwałe i odporne na zmiany w algorytmach
  • Gwarancja bezpieczeństwa i jakości działań White Hat SEO

Strategie Seo

Elementy strategii SEO

By strategia SEO przynosiła wymierne efekty, musi składać się z trzech elementów, które są jej integralnymi częściami. Wyłącznie realizacja wszystkich elementów sprawi, że kampania SEO będzie przynosiła wymierne efekty i spełni oczekiwania klienta.

Optymalizacja witryny

Modyfikacja kodu, treści i grafik witryny na podstawie wytycznych z audytu SEO w celu dostosowania jej przyjętej strategii SEO. Wybór trafnych fraz kluczowych oraz pełna optymalizacja pod nie adekwatnych podstron witryny.

Rozwój treści

Uzupełnianie brakujących opisów produktów i kategorii oraz ciągły rozwój warstwy contentowej o treści pokrywające zapytania użytkowników na różnym etapie procesu zakupowego w formie poradników, rankingów czy też eksperckich analiz.

Link building

Pozyskiwanie wartościowych odnośników do witryny w artykułach i komentarzach na serwisach tematycznych i blogach charakteryzujących się wysoką jakością. Także unikanie niskiej jakości linków ze spamowych zapleczy i katalogów SEO.

Efekty

  • Lepsza indeksacja i widoczność witryny w wyszukiwarce
  • Obecność w wynikach na zapytania potencjalnych klientów
  • Ruch z wyszukiwarki generujący konwersję
  • Większy stosunek konwersji do liczby sesji

Profesjonalnie przeprowadzona kampania SEO powinna poprawić indeksację i widoczność witryny na tyle, by była obecna na stronach wyników wyszukiwania odpowiadających zapytaniom potencjalnych klientów na różnym etapie procesu zakupowego. Przełoży się to na wysoki poziom ruchu z wyszukiwarki i większą sprzedaż.


„Bardzo wysoko cenię sobie profesjonalizm i kompleksowość świadczonych przez SEMTEC usług. Na wyróżnienie zasługuje również wsparcie, szybkość reakcji oraz pełne zaangażowanie pracowników SEMTEC. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu współpracy i śmiało rekomenduję firmę SEMTEC jako sprawdzonego i solidnego partnera w zakresie pozycjonowania i optymalizacji.”


Andrzej Świderski, Członek Zarządu Euroflorist

DLA KOGO

Jeśli chcesz zaistnieć w wyszukiwarce ze swoimi usługami i produktami, zalecane jest, żeby zwiększyć ogólną widoczność strony na frazy kluczowe w celu zwiększenia ruchu. Dedykowana dla danej witryny strategia SEO jest idealnym wyborem, by zrealizować te cele.

Kompleksowe działania w ramach SEO, tj. optymalizacja witryny, rozwój treści oraz pozyskiwanie linków przydadzą się biznesom we wszystkich branżach. W zależności od rodzaju witryny: czy to jest sklep internetowy, strona firmowa, portal lub niewielka strona, rekomendowane działania mogą się różnić, ale wykorzystanie pełnego spektrum możliwości przyniesie wymierne korzyści.

Ze względu na ciągłe modyfikacje i ulepszenia w algorytmach wyszukiwarki Google, rozbudowę i powstawanie coraz to nowszych stron pokrewnych, a także działania podejmowane przez konkurencję, pozycjonowanie powinno się prowadzić w sposób ciągły.

REALIZACJE SEO

16 października
2015
Optymalizacja SEO

LEW MOTO

Czytaj więcej >>

21 lipca
2015
Optymalizacja SEO

Topestetic

Czytaj więcej >>

21 lipca
2015
Optymalizacja SEO

19. Dzielnica

Czytaj więcej >>