Wiadomości Onetu zginą pośród wielu podobnych stron

Nowa strona wiadomości Onetu nie zachwyca. Brakuje jej kilku nowoczesnych rozwiązań, a elementy graficzne są niedopasowane do nagłówka. I – jak zaznaczają specjaliści – serwis jest statyczny i monotonny. Wyróżnia się natomiast pod kątem SEO. Zobacz, jak agencje oceniły wiadomosci.onet.pl.

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się tematowi nowej wersji serwisu wiadomosci.onet.pl i zapoznania się ze stanowiskiem Miłosza Woźniaka, dyrektora SEO w firmie SEMtec.

Link do komentarza: http://interaktywnie.com/kreacja/artykuly/webdesign/wiadomosci-onetu-zgina-posrod-wielu-podobnych-stron-17768?page=3

Link do artykułu: http://interaktywnie.com/kreacja/artykuly/webdesign/wiadomosci-onetu-zgina-posrod-wielu-podobnych-stron-17768

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha