White Paper Agency

 

Cel

Zwiększenie i ugruntowanie widoczności dla fraz związanych z marką oraz ofertą White Paper Agency. Pozyskanie klientów zainteresowanych szeroko pojętym marketingiem.

 
 

Opis strategii

Przygotowaliśmy spersonalizowaną strategię promocji w internecie, mającą na celu zwiększenie widoczności na frazy typowo marketingowe. Nie mniej istotną sprawą dla nas był także Brand Management, czyli skupienie się na frazach związanych z marką White Paper Agency. Cykliczne działania link building oraz bieżąca analiza konkurencji pozwoliły osiągnąć oczekiwane przez Klienta efekty.

 
 

29

%

Fraz w TOP1

43

%

Fraz w TOP3

86

%

Fraz w TOP10

+103

%

Wzrost widoczności na frazy
 

OPINIA KLIENTA

Agencja SEMTEC jest godnym polecenia partnerem biznesowym. Dzięki długofalowej strategii oraz bliskiej współpracy, prowadzone działania SEO oraz content marketing zaowocowały wysokimi efektami. Dobre zrozumienie potrzeb i celów, jakie chcieliśmy osiągnąć, zapewnia trwałą i efektywną współpracę.

 

Bartosz Niewiadomski, Co Founder White Paper Agency

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha