SZKOLENIA SEO

Bazując na szerokiej wiedzy w zakresie marketingu w wyszukiwarkach, zdobywanej od przeszło dekady, oferujemy kompleksowe szkolenia z obszaru optymalizacji i pozycjonowania stron (SEO). Materiał szkoleniowy zawiera najnowsze wytyczne i obostrzenia wyszukiwarki Google. Oferujemy zakres szkoleń obejmujących: optymalizację strony pod kątem SEO, prezentację niezbędnych narzędzi SEO, zasady tworzenia wartościowych treści w ramach content marketingu oraz SEO copywriting, sposoby pozyskiwania wartościowych linków zwrotnych do strony oraz zasady budowania wizerunku i ochrony marki w wyszukiwarce. Prowadzimy szkolenia stacjonarne oraz on-line, występujemy również jak prelegenci na konferencjach czy też wykładach. Oferta adresowana jest zarówno do właścicieli stron www, jak i marketing managerów oraz specjalistów SEO.

ZAKRES SZKOLEŃ SEO

szkolenia seo optymalizacja stron

Optymalizacja SEO

Identyfikacja istniejących błędów budowy strony, optymalizacja podstron, w szczególności pod kątem pozycjonowanych fraz. Opracowanie poprawnych metatagów i nagłówków oraz optymalizacja treści i obrazków.

szkolenia - narzędzia seo

Narzędzia SEO

Praktyczna prezentacja niezbędnych narzędzi SEO: Google Webmaster Tools, Analytics, AdWords Keyword Planner, Ahrefs, Semstorm.

szkolenie seo content marketing

Content Marketing

Content marketing on site oraz off site. Zasady tworzenia treści artykułów sponsorowanych, raportów, e-booków, poradników oraz prowadzenia bloga firmowego.

szkolenie seo copywriting

SEO Copywriting

Treści atrakcyjne dla użytkownika i wyszukiwarek, posługujące się technikami perswazji i skutecznego marketingu, w tym opracowywanie optymalnych metatagów i nagłówków oraz optymalizacja treści i obrazków.

szkolenie z pozycjonowania – link building

Link building

Zasady i sposoby pozyskiwania linków wysokiej jakości oraz praktyczna prezentacja narzędzia do badania linków – Ahrefs.

zarządzanie reputacją

Zarządzanie reputacją

Zasady budowania wizerunku i wysokiej pozycji w Google, dzięki kreowaniu pozytywnych opinii wśród internautów.

 

RODZAJE SZKOLEŃ SEO

szkolenia z pozycjonowania – stacjonarne

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia prowadzone w siedzibie Klienta lub w naszej siedzibie w Warszawie. Oferujemy system kursów cyklicznych, jak i jednorazowych.

szkolenia seo online

Szkolenia online

Szkolenia prowadzone online, dzięki czemu uczestniczyć w nich może duża liczba słuchaczy z różnych lokalizacji. Oprócz przesyłania obrazu i dźwięku, szkoleniowcy mogą wykorzystywać współdzielenie pulpitu.

konferencje, wykłady

Konferencje

Prowadzimy szkolenia oraz prezentujemy raporty i analizy SEO na konferencjach, imprezach oraz wykładach na obszarze całego kraju.


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulaminem.

captcha