SEO SOCIAL MEDIA

Działania w mediach społecznościowych (Social Media) odgrywają ważną rolę w procesie kształtowania tożsamości marki w internecie, zwiększając poziom ruchu oraz sprzedaży na stronie. Budowa społeczności skupionej wokół marki lub produktu przyczynia się do tworzenia przez nią naturalnych, tematycznych linków mających wpływ na widoczność serwisu w wyszukiwarce (Social Media SEO).

ZAKRES SEO SOCIAL MEDIA

grupa docelowa odbiorców

Dobór miejsc

Dobór optymalnych serwisów społecznościowych najściślej powiązanych ze stroną Klienta, aby móc dotrzeć do docelowych odbiorców.

analiza statystyk kampanii

Analiza statystyk kampanii

Analizujemy statystyki pod kątem pozyskanego ruchu i sukcesu kampanii.

zaangażowanie społeczności

Analiza zaangażowania

Analizujemy zaangażowanie społeczności dostosowując komunikaty i czas ich publikacji pod kątem grupy docelowej.

social media seo

Link building

Aktywność w ramach social media przekłada się na liczbę jakościowych linków do serwisu.

 

ELEMENTY DZIAŁAŃ SOCIAL MEDIA

Aktywność w ramach social media przekłada się na liczbę jakościowych linków do serwisu

analiza konkurencji social media

Analiza działań konkurencji

Identyfikacja aktywności głównych konkurentów w ramach serwisów społecznościowych.

aktywność grupy docelowej

Określenie miejsc aktywności

Identyfikacja grupy docelowej i jej aktywności w ramach serwisów społecznościowych.

komunikacja w social media

Nawiązanie komunikacji

Dotarcie to odbiorców z atrakcyjnym dla nich przekazem w ramach Social Media.

Efekty

  • Pozyskanie wysokiej jakości ruchu
  • Popularyzacja marki
  • Pozyskanie wysokiej jakości naturalnych linków
  • Zwiększenie sprzedaży

Rzetelna popularyzacja marki w mediach społecznościowych w postaci wpisów tematycznych, integracji użytkowników i angażowaniu ich w akcje promocyjne skutkuje pozyskaniem wysokiej jakości naturalnych linków. Te z kolei generują intensywny ruch na stronie, który przekłada się na popularyzację marki i zwiększenie zysków ze sprzedaży usług lub produktów firmy.


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha