Twoje Kwiaty

Cel

Zwiększenie mocy i widoczności domeny na konwertujące frazy kluczowe.

Opis strategii

W celu osiągnięcia jeszcze lepszych wyników stałej współpracy regularnie promujemy witrynę i dopasowujemy ją do najnowszych standardów obowiązujących w sieci. Sukcesywnie wdrażane optymalizacje i usprawnienia oraz tematyczny link building pozwalają nam przyciągnąć coraz to większą liczbę użytkowników. Z kolei dodatkowe działania z zakresu content marketingu wspomagają nasze wysiłki na rzecz utrzymania pozycji Klienta jako głównego gracza i eksperta na rynku przesyłek kwiatowych w Polsce i za granicami kraju.

74

%

Fraz pozycjonowanych w TOP3

97

%

Fraz pozycjonowanych w TOP10

51

%

Wzrost ruchu organicznego

OPINIA KLIENTA

Współpracę z SEMTEC rozpoczęliśmy w grudniu 2008 roku. Wszystkie podejmowane wspólnie działania, własne zaawansowane rozwiązania dostarczone przez SEMTEC pozwalają nam na osiąganie zamierzonych celów. Bardzo wysoko cenię sobie profesjonalizm i kompleksowość świadczonych przez SEMTEC usług. Na wyróżnienie zasługuje również wsparcie, szybkość reakcji oraz pełne zaangażowanie pracowników SEMTEC.

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu współpracy i śmiało rekomenduję firmę SEMTEC jako sprawdzonego i solidnego partnera w zakresie pozycjonowania i optymalizacji.

 

Andrzej Świderski, Członek Zarządu Euroflorist

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
captcha