Twoje Kwiaty

Cel

Zwiększenie mocy i widoczności domeny na konwertujące frazy kluczowe.

Opis strategii

W celu osiągnięcia jeszcze lepszych wyników stałej współpracy regularnie promujemy witrynę i dopasowujemy ją do najnowszych standardów obowiązujących w sieci. Sukcesywnie wdrażane optymalizacje i usprawnienia oraz tematyczny link building pozwalają nam przyciągnąć coraz to większą liczbę użytkowników. Z kolei dodatkowe działania z zakresu content marketingu wspomagają nasze wysiłki na rzecz utrzymania pozycji Klienta jako głównego gracza i eksperta na rynku przesyłek kwiatowych w Polsce i za granicami kraju.

74

%

Fraz pozycjonowanych w TOP3

97

%

Fraz pozycjonowanych w TOP10

51

%

Wzrost ruchu organicznego

OPINIA KLIENTA

Współpracę z SEMTEC rozpoczęliśmy w grudniu 2008 roku. Wszystkie podejmowane wspólnie działania, własne zaawansowane rozwiązania dostarczone przez SEMTEC pozwalają nam na osiąganie zamierzonych celów. Bardzo wysoko cenię sobie profesjonalizm i kompleksowość świadczonych przez SEMTEC usług. Na wyróżnienie zasługuje również wsparcie, szybkość reakcji oraz pełne zaangażowanie pracowników SEMTEC.

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu współpracy i śmiało rekomenduję firmę SEMTEC jako sprawdzonego i solidnego partnera w zakresie pozycjonowania i optymalizacji.

 

Andrzej Świderski, Członek Zarządu Euroflorist

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha