Topestetic

Cel

Zwiększenie ruchu organicznego z wyszukiwarki Google

Opis strategii

Pomoc w rozbudowie contentu strony wraz z jego optymalizacja pod wybrane frazy kluczowe oraz cykliczne działania link building. Optymalizacja witryny przeprowadzona została zgodnie z najnowszymi wytycznymi wyszukiwarki. Odnośniki pozyskane zostały z wartościowych witryn tematycznych, dedykowanych zaplecz oraz katalogów branżowych.

63

%

Skuteczność pozycjonowania

+268

Fraz w TOP10

+1469

%

Wzrost ruchu organicznego

OPINIA KLIENTA

Naszą współpracę z agencją SEMTEC rozpoczęliśmy w początkowej fazie istnienia naszego sklepu internetowego. Na wstępie przygotowany został audyt powstającej strony, który w bardzo szczegółowy sposób wskazał konieczne do wprowadzenia poprawki na stronie w celu zwiększenia liczby wejść z wyszukiwarki Google. Już po kilkunastu dniach od zmian na stronie zaobserwowaliśmy nowe frazy, na które widoczny był nasz sklep.Z miesiąca na miesiąc rosną pozycje słów kluczowych oraz poziom ruchu w sklepie z wyszukiwarki, co przekłada się na wzrost sprzedaży – na czym nam najbardziej zależy. W ramach owocnej współpracy cały czas rozszerzamy zakres pozycjonowania o nowe obszary, co przekłada się na coraz lepsze efekty. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z agencją, rekomendujemy SEMTEC jako partnera świetnie rozumiejącego potrzeby klientów.

Konrad Kordyszewski-Kobus, właściciel topestetic.pl

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha