TOP 9 narzędzi SEO-wca. Optymalizacja On-page i analiza Off-page

W obliczu nieustannych zmian wprowadzanych przez wyszukiwarki internetowe jednym z kluczowych aspektów w pozycjonowaniu stron staje się dobór skutecznych narzędzi SEO. Wykorzystywane są one zarówno w zakresie optymalizacji serwisu, jak i w obszarze link building oraz research’u fraz kluczowych.

top 9 narzędzi seo-wca - online marketing polskaZachęcamy do bliższego przyjrzenia się tematowi narzędzi dla SEO-wców i zapoznania się z artykułem Macieja Dobkowicza, SEO Account Managera w firmie SEMTEC, opublikowanym w grudniowym wydaniu magazynu Online Marketing Polska (facebook.com/OnlineMarketingPolska).

Link do artykułu: https://www.semtec.pl/wp-content/uploads/2015/12/TOP-9-narzedzi-SEO-wca-M-Dobkowicz-SEMTEC.pdf

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha