Szukaj haseł alfabetycznie:

SŁOWNIK SEO - Litera z

Zaplecze


Zaplecze (Satelity) – są to specjalnie utworzone strony internetowe, które zawierają treści wysokiej jakości, najczęściej skupione wokół jednego tematu, zawierające linki prowadzące do stron pozycjonowanych. Strony zapleczowe powinny charakteryzować się wysokim[...]

Czytaj więcej >>

Zapytanie do wyszukiwarki


Zapytanie do wyszukiwarki – są to słowa kluczowe, które wpisuje się do wyszukiwarki internetowej. W celu zawężenia wyników wyszukiwania można wykorzystać operatory wyszukiwania, takie jak: „OR”, „..”, „related:”, czy „*”.Pole do wpisywania[...]

Czytaj więcej >>

Zero-match anchor text


Zero-match anchor text - Link w którym zakotwiczenie nie zawiera żadnej frazy nawiązującej do treści strony, ani nie nawiązuje do brandu strony podlinkowanej. Najczęściej są to linki o zakotwiczeniu typu: „kliknij tutaj” lub „zobacz naszą[...]

Czytaj więcej >>

Śledź nas
WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha