Szukaj haseł alfabetycznie:

SŁOWNIK SEO - Litera O

Optymalizacja


Optymalizacja pod wyszukiwarki (SEO) to proces mający na celu zmianę wybranej witryny w taki sposób, aby spełniała z góry założone cele. Celami takimi mogą być:lepsza widoczność w wynikach wyszukiwania (a przez to zwiększenie ruchu na stronie), zwiększenie tzw.[...]

Czytaj więcej >>

Organic traffic


Organic traffic (Ruch organiczny, Ruch bezpłatny) - jest to określenie dla wszystkich użytkowników trafiających na stronę internetową poprzez kliknięcie odnośnika w bezpłatnych (organicznych) wynikach wyszukiwania. Największa część ruchu organicznego kierowana jest na[...]

Czytaj więcej >>

Outbound Links


Outbound Links (Linki wychodzące) - linki w witrynie internetowej kierujące do stron umieszczonych pod innymi domenami. Odnośniki wychodzące przekazują PageRank linkowanym serwisom zewnętrznym pod warunkiem, iż nie posiadają atrybutu[...]

Czytaj więcej >>

Śledź nas
WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha