Szukaj haseł alfabetycznie:

SŁOWNIK ADWORDS (PPC) - Litera M

Metoda wyświetlania


Metoda wyświetlania – zaawansowana opcja ustawień wyświetlania, umożliwiająca zarządzanie intensywnością emisji w zależności od budżetu dziennego przeznaczonego na kampanię oraz realnego jej potencjału. Istnieje możliwość równomiernej emisji kampanii w ciągu dnia[...]

Czytaj więcej >>

Maksymalny CPC


Maksymalny CPC (maksymalny koszt kliknięcia) – jest maksymalną kwotą, jaką reklamodawca zgadza się zapłacić za każde kliknięcie w reklamę. Maksymalny CPC zazwyczaj różni się od realnego kosztu kliknięcia, który jest niższy od maks. CPC. Ustawiany jest indywidualnie[...]

Czytaj więcej >>

Maksymalny koszt kliknięcia


Maksymalny koszt kliknięcia (maksymalny CPC) – zdefiniowana w panelu AdWords maksymalna kwota, jaką zgadza się zapłacić reklamodawca za kliknięcie w reklamę. Uzyskiwany realny koszt kliknięcia jest często kwotą znacznie mniejszą od maks. CPC. Istnieje możliwość[...]

Czytaj więcej >>

Śledź nas
WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha