ShoesDay

Cel

Zwiększenie liczby i odsetka konwersji, wzrost rozpoznawalności marki wśród internautów oraz pozyskanie nowych i w przyszłości lojalnych klientów.

Opis strategii

Najważniejsze w tym projekcie było zapoznanie potencjalnych klientów z marką ShoesDay.pl. W tym celu zaplanowaliśmy regularną publikację wartościowych poradników, skierowanych do młodych kobiet, które przygotowane zostały przez ekspertów z ShoesDay.pl. Nasi specjaliści brali udział w dyskusjach dotyczących mody i ubioru, doradzali internautkom oraz pomagali w wyborze najlepszych kreacji. Wszystko to pod szyldem naszego klienta, dzięki czemu jego marka z czasem stała się rozpoznawalna oraz zaczęła być traktowana jako ekspert w swojej dziedzinie. Wszelkie działania zapewniały ShoesDay.pl także tematyczne linki wzmacniające całą domenę, co przełożyło się na znaczny wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania.

44

%

Fraz w TOP3

72

%

Fraz w TOP10

+184

%

Wzrost ruchu

+85

%

Wzrost sprzedaży

+112

fraz

Wzrost widoczności na frazy

OPINIA KLIENTA

Rekomenduję Agencję SEMTEC jako partnera, który doskonale rozumie cele biznesowe ShoesDay.pl w trudnej i zmiennej branży e-commerce. Realizowane działania: pozycjonowanie strony, content marketing oraz ePR przynoszą sklepowi zarówno wzrost rozpoznawalności marki, jak i wzrost sprzedaży.

Paulina Kukwa, E-commerce Manager ShoesDay.pl

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha