ShinyBox

 

Cel

Celem kampanii jest zwiększenie sprzedaży oferowanych produktów oraz wzrost rozpoznawalność marki w docelowej grupie klientów dzięki osiągnięciu wysokich pozycji witryny internetowej na listach wyników organicznych Google zarówno dla fraz produktowych jak i ogólnych.

 
 

Opis strategii

Odpowiednia optymalizacja SEO strony internetowej poprzez prawidłowe oznaczenie kluczowych treści, wyeliminowanie błędów wpływających na prawidłową indeksację przez Google oraz dobór właściwych stron docelowych w połączeniu z dopasowaną strategią budowania struktury wartościowych linków.

 
 
 

36

%

Fraz w TOP3

73

%

Fraz w TOP10

+38

%

Wzrost widoczności na frazy
 

OPINIA KLIENTA

Wielokrotnie przekonaliśmy się wysokich kompetencjach SEMTEC w zakresie pozycjonowania. Ścisła, partnerska współpraca z Agencją przyczyniła się od uzyskania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Polecamy SEMTEC jako partnera godnego zaufania.

 

Michal Frejtak, Sales & Marketing Manager Shinybox.pl

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha