SEM/SEO – Podsumowanie roku 2016

W 2016 roku w branży SEM miało miejsce mnóstwo bardzo istotnych wydarzeń – zarówno w obrębie SEO, jak i PPC. Dla portalu NowyMarketing podsumowali je eksperci z agencji zajmujących się marketingiem internetowym.

NowyMarketing - SEM/SEO 2016

Wśród specjalistów przedstawiających swoje spostrzeżenia znaleźli się m.in. Andrzej Siniawski, SEM Performance Director w Cube Group oraz Cezary Śledziak, prezes agencji SEMTEC. Podsumowanie podzielone zostało na następujące zagadnienia:

*Najważniejszy sukces
*Największa porażka
*Najważniejsza zmiana
*Najważniejsze wydarzenie
*Najciekawsze trendy
*Najtrudniejsze wyzwania
*Najciekawsza kampania/akcja
*Ocena obecnej kondycji branży
*Jakie zmiany czekają nas w 2017
*Jakie wyzwania czekają nas w 2017
*Jakich trendów możemy spodziewać się w 2017
*Na co należy zwrócić szczególną uwagę w 2017

Zapraszamy do lektury pod adresem: http://nowymarketing.pl/a/12035,nowymarketing-podsumowuje-rok-2016-sem-seo-cz-2

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha