BIURO PRASOWE

Raport Interaktywnie.com – Marketing w wyszukiwarkach 2016

Portal Interaktywnie.com opublikował obszerny i szczegółowy raport poświęcony w całości rynkowi marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Wśród wypowiadających się na łamach raportu ekspertów znajdziemy Cezarego Śledziaka, prezesa agencji SEMTEC.

SEM - raport Interaktywnie.com

Odniósł się on między innymi do sytuacji w polskiej branży SEO: „Spamerskie techniki SEO nadal żyją. Mimo licznych kar od Google, co prawda, już nie tak „hojnych” jak parę lat temu, gdy ucierpiały między innymi serwisy magazynu „Forbes”, BMW czy eBaya, systemy wymiany linków oraz inne metody black SEO ciągle cieszą się jeszcze popularnością.

Cały artykuł przeczytać można na stronie: http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/raporty-interaktywnie-com/raport-interaktywnie-com-marketing-w-wyszukiwarkach-252602

Pełen raport dostępny jest do pobrania tutaj: http://interaktywnie.com/download/118-raport-marketing-w-wyszukiwarkach-2016

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
captcha