BIURO PRASOWE

Poradnik dla internetowego reklamodawcy – IAB Polska

Pozycjonowanie filmów w wyszukiwarce YouTube

W ramach zrzeszenia IAB Polska, do którego należy grupa Cube Group, a wraz z nią agencja SEMTEC, opracowany został poradnik skierowany do reklamodawców zainteresowanych efektywnym wykorzystaniem internetu w działaniach marketingowych. Publikacja jest szczegółowym przeglądem najważniejszych narzędzi, które w dzisiejszej perspektywie rynkowej składają się na nowoczesną zintegrowaną strategię komunikacji marketingowej w internecie. W opracowaniu omówione zostały oprócz wyszukiwarki Google także reklama graficzna w sieciach kontekstowych, reklama efektywnościowa na Facebooku oraz promocja wideo na Youtubie.

Poradnik IAB Sekcja poradnika IAB poświęcona pozycjonowaniu filmów w wyszukiwarce YouTube przygotowana została przez Macieja Dobkowicza, SEO Account Managera w SEMTEC. Zapraszamy do lektury.

Link do pełnej wersji poradnika: http://iab.org.pl/wp-content/uploads/2016/02/Poradnik-dla-internetowego-reklamodawcy-IAB-Polska.pdf
(Artykuł na temat pozycjonowania w YouTube znajduje się na str. 93-97)

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetAkceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulaminem.

captcha