Poradnik dla internetowego reklamodawcy – IAB Polska

Pozycjonowanie filmów w wyszukiwarce YouTube

W ramach zrzeszenia IAB Polska, do którego należy grupa Cube Group, a wraz z nią agencja SEMTEC, opracowany został poradnik skierowany do reklamodawców zainteresowanych efektywnym wykorzystaniem internetu w działaniach marketingowych. Publikacja jest szczegółowym przeglądem najważniejszych narzędzi, które w dzisiejszej perspektywie rynkowej składają się na nowoczesną zintegrowaną strategię komunikacji marketingowej w internecie. W opracowaniu omówione zostały oprócz wyszukiwarki Google także reklama graficzna w sieciach kontekstowych, reklama efektywnościowa na Facebooku oraz promocja wideo na Youtubie.

Poradnik IABSekcja poradnika IAB poświęcona pozycjonowaniu filmów w wyszukiwarce YouTube przygotowana została przez Macieja Dobkowicza, SEO Account Managera w SEMTEC. Zapraszamy do lektury.

Link do pełnej wersji poradnika: http://iab.org.pl/wp-content/uploads/2016/02/Poradnik-dla-internetowego-reklamodawcy-IAB-Polska.pdf
(Artykuł na temat pozycjonowania w YouTube znajduje się na str. 93-97)

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha