Opinie o agencji SEMTEC

Współpracujemy z największymi markami w Polsce, liderami branż oraz dynamicznie rozwijającymi się firmami. Nasze portfolio to ponad 300 Klientów. Od początku istnienia stawiamy na rozwój i doświadczenie naszych specjalistów, co przekłada się na zaufanie Klientów.

KLIENCI O NAS

Opinie SEMTEC

„Śmiało rekomenduję firmę SEMTEC”

Bardzo wysoko cenię sobie profesjonalizm i kompleksowość świadczonych przez SEMTEC usług. Na wyróżnienie zasługuje również wsparcie, szybkość reakcji oraz pełne zaangażowanie pracowników SEMTEC. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu współpracy i śmiało rekomenduję firmę SEMTEC jako sprawdzonego i solidnego partnera w zakresie pozycjonowania i optymalizacji.

Andrzej Świderski, Członek Zarządu Euroflorist

„Rekomenduję agencję SEMTEC jako partnera, który w pełni realizuje założone cele”

Współpracujemy z SEMTEC w zakresie SEO i content marketingu. W oparciu o naszą kilkuletnią współpracę, rekomenduję agencję jako partnera, który dzięki zrozumieniu naszej strategii marketingowej oraz wykorzystaniu posiadanej eksperckiej wiedzy, w pełni realizuje założone cele. Efekty działań są trwałe i odporne na zmiany w algorytmie Google, a jakość obsługi pozostaje niezmiennie na wysokim poziomie.

Sebastian Białousz, Prezes Zarządu LeadR
Agencja SEMTEC opinie
Opinie o SEMTEC

„Szerokie kompetencje w zakresie SEO predysponują SEMTEC jako partnera godnego polecenia”

Z Agencją SEMTEC współpracujemy od kilku lat, początkowo wyłącznie w zakresie pozycjonowania strony, stopniowo rozszerzając działania o analitykę oraz content marketing. Szerokie kompetencje w zakresie SEO, poparte wysoką skutecznością działań, oraz wysoki poziom obsługi klienta predysponują SEMTEC jako partnera godnego polecenia.

Dawid Dusza, Prezes Zarządu CUPPON

„Rekomenduję Agencję SEMTEC”

Rekomenduję Agencję SEMTEC jako partnera, który doskonale rozumie cele biznesowe ShoesDay.pl w trudnej i zmiennej branży e-commerce. Realizowane działania: pozycjonowanie strony, content marketing oraz ePR przynoszą sklepowi zarówno wzrost rozpoznawalności marki, jak i wzrost sprzedaży.

Paulina Kukwa, E-commerce Manager ShoesDay.pl
Opinie o agencji SEO SEMTEC
SEMTEC - opinie

„Agencja SEMTEC jest godnym polecenia partnerem biznesowym”

Agencja SEMTEC jest godnym polecenia partnerem biznesowym. Dzięki długofalowej strategii oraz bliskiej współpracy, prowadzone działania SEO oraz content marketing zaowocowały wysokimi efektami. Dobre zrozumienie potrzeb i celów, jakie chcieliśmy osiągnąć, zapewnia trwałą i efektywną współpracę.

Bartosz Niewiadomski, Co Founder White Paper Agency

„Polecamy SEMTEC jako partnera godnego zaufania”

Wielokrotnie przekonaliśmy się o wysokich kompetencjach SEMTEC w zakresie pozycjonowania. Ścisła, partnerska współpraca z Agencją przyczyniła się od uzyskania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Polecamy SEMTEC jako partnera godnego zaufania.

Michal Frejtak, Sales & Marketing Manager Shinybox.pl
SEMTEC - opinie o agencji
SEMTEC - opinie o agencji SEO

„Polecamy SEMTEC jako rzetelnego i profesjonalnego partnera”

Współpracujemy z agencją SEMTEC w zakresie pozycjonowania naszych sklepów, a także analityki internetowej od przeszło 2 lat. W tym czasie agencja wyróżniła się wysokim poziomem obsługi oraz ekspercką wiedzą, której efektem jest wyraźny wzrost sprzedaży. Z tego względu polecamy SEMTEC jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Tomasz Bykowicz, Dyrektor Zarządzający MIVO Shoes

„SEMTEC to świetni specjaliści w zakresie SEO”

SEMTEC to świetni specjaliści w zakresie SEO. Dogłębna wiedza, partnerskie wsparcie na każdym etapie tworzenia naszej platformy oraz efektywne działania SEO po jej ukończeniu przyczyniły się do osiągnięcia wysokich pozycji dla najważniejszych fraz kluczowych. Szczerze rekomenduję agencję SEMTEC.

Piotr Zabuła, Business Development Director SalesMedia
SEMTEC Gdańsk opinie
Agencja SEO SEMTEC Gdańsk

„Agencja udowodniła, że jest partnerem biznesowym godnym zaufania i polecenia”

Z agencją SEMTEC współpracujemy od kilku miesięcy. W tak krótkim czasie agencja udowodniła, że jest partnerem biznesowym godnym zaufania i polecenia. Duża elastyczność dotycząca potrzeb klienta, ukierunkowanie na osiągnięcie wysokich efektów oraz jakość obsługi sprawiają, że nasza współpraca została przedłużona na kolejny okres.

Kamil Rentflejsz, Account Manager Cruso Public Relations

„Widoczność serwisu w wynikach wyszukiwania Google systematycznie wzrasta”

Wysokie kompetencje agencji SEMTEC w zakresie pozycjonowania potwierdzone zostały osiągnięciem czołowych pozycji naszej strony dla wielu bardzo konkurencyjnych fraz kluczowych. Widoczność serwisu w wynikach wyszukiwania Google systematycznie wzrasta i jest niepodatna na zmiany w algorytmie. Od początku współpracy zapewnione zostało profesjonalne wsparcie i wysoki poziom obsługi. SEMTEC jest agencją SEO, którą rekomendujemy jako rzetelnego partnera pomagającego realizować cele biznesowe.

Katarzyna Kajak, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Pro-Urba Invest
Agencja SEMTEC opinie
Opinie SEMTEC

„Z miesiąca na miesiąc rosną pozycje słów kluczowych oraz poziom ruchu”

Naszą współpracę z agencją SEMTEC rozpoczęliśmy w początkowej fazie istnienia naszego sklepu internetowego. Na wstępie przygotowany został audyt powstającej strony, który w bardzo szczegółowy sposób wskazał konieczne do wprowadzenia poprawki na stronie w celu zwiększenia liczby wejść z wyszukiwarki Google. Już po kilkunastu dniach od zmian na stronie zaobserwowaliśmy nowe frazy, na które widoczny był nasz sklep.Z miesiąca na miesiąc rosną pozycje słów kluczowych oraz poziom ruchu w sklepie z wyszukiwarki, co przekłada się na wzrost sprzedaży – na czym nam najbardziej zależy. W ramach owocnej współpracy cały czas rozszerzamy zakres pozycjonowania o nowe obszary, co przekłada się na coraz lepsze efekty. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z agencją, rekomendujemy SEMTEC jako partnera świetnie rozumiejącego potrzeby klientów.

Konrad Kordyszewski-Kobus, właściciel topestetic.pl

„Mimo dużej konkurencji w naszej branży i stopnia trudności udało nam się wspólnie uplasować firmę na topowych miejscach”

Z firmą SEMTEC współpracujemy od 3 lat. Mimo dużej konkurencji w naszej branży i stopnia trudności udało nam się wspólnie uplasować firmę na topowych miejscach wyszukiwarki dla wielu kluczowych fraz. Współpraca poza tym jest bardzo przejrzysta a pomoc fachowa.

Piotr Charaputa, Kierownik Działu Marketingu viperprint.pl
Agencja SEMTEC opinie
Opinie SEMTEC

„Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić każdemu firmę Cube Group.”

Jest nam bardzo miło działać z Cube Group w zakresie działań Search Engine Optimization (SEO). Dzięki już przeszło dwu letniej współpracy osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki. Naturalne budowanie pozycji w wyszukiwarce Google przyczyniło się wzrostu klientów poszukujących połączenia rehabilitacji z wypoczynkiem w naszym ośrodku.Zawsze możemy liczyć na pomoc oraz odpowiedź na wszystkie nasze pytania. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić każdemu firmę Cube Group.

Tomasz Wojnar, Współwłaściciel wojnar.pl

„Rekomendujemy profesjonalistów z SEMTEC!”

Współpracujemy z agencją od początku istnienia naszej strony firmowej. Wsparcie otrzymaliśmy już na etapie projektowania witryny, a także w procesie wdrażania. Eksperci z SEMTEC dokładnie rozumieją nasz biznes. Ich pomysły na rozwój witryny i wsparcie w działaniach content marketingowych pozwalają nam na dotarcie do naszej „trudnej” grupy docelowej.

Łukasz Świerżewski, CTO feedink.com
Agencja SEMTEC opinie
Agencja SEMTEC opinie

„Polecamy firmę SEMTEC jako wykonawcę usług SEO.”

Z firmą SEMTEC współpracujemy od kilku miesięcy. Do tej pory współpraca przebiegała bez zarzutu. Kontakt ze specjalistami jest bardzo dobry, na bieżąco jesteśmy informowania o wszelkich pracach oraz ich efektach, z których jesteśmy zadowoleni. Liczymy, że nasza współpraca przyniesie nam oczekiwane rezultaty.

Aleksandra Sekuła, Specjalista ds. e-marketingu hewalex.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha