O NAS

Firma SEMTEC pozycjonowaniem stron (SEO) zajmuje się od 2008 roku. Od początku istnienia stawiamy na rozwój i doświadczenie naszych specjalistów, co przekłada się na zaufanie Klientów oraz skuteczną realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Podejście do SEO

Strategiczne podejście do SEO

Nie skupiamy się wyłącznie na określonych frazach kluczowych. Naszym głównym celem jest wzrost wolumenu ruchu z bezpłatnych wyników wyszukiwania Google, który przełoży się na wzrost sprzedaży.

Bezpieczne techniki White Hat SEO

Wykorzystujemy wyłącznie dozwolone techniki pozycjonowania, zgodne z wytycznymi Google oraz kodeksem IAB. Nie spamujemy w Internecie, nie wykorzystujemy systemów wymiany linków (SWL).

White Hat SEO
Trwałe efekty pozycjonowania

Trwałe efekty

Dbamy o to, aby efekty naszej pracy były trwałe oraz w jak najmniejszym stopniu zależne od zmiany w algorytmach wyszukiwarek.

Partnerska współpraca

Stawiamy na długotrwałą, bliską współpracę z Klientem, dzięki niej udaje się nam uzyskiwać oczekiwane efekty. Zdecydowana większość naszych Klientów współpracuje z nami od kilku lat. Sprawdź uzyskane przez nas referencje.

Współpraca z agencją
Gwarancja jakości usług SEO

Gwarancja jakości

Kompetencje, doświadczenie oraz strategiczne podejście do SEO marketingu w wyszukiwarkach daje naszym Klientem gwarancję osiągnięcia oczekiwanych efektów. Naszym Klientom dajemy możliwość rezygnacji z usług, w przypadku braku efektów w postaci wzrostu pozycji fraz.


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
captcha