BIURO PRASOWE

Nowa strona Play jak korporacja. Dużo pokoi, mało informacji

Nowy portal Play to przede wszystkim duże zdjęcia oraz wszechobecny fioletowy kolor, a serwis skonstruowany jest prawie jak książka telefoniczna – piszą eksperci o nowej stronie operatora komórkowego.

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się tematowi nowej wersji serwisu Play i zapoznania się ze stanowiskiem Miłosza Woźniaka, dyrektora SEO w firmie SEMtec.

Link do komentarza: http://interaktywnie.com/kreacja/artykuly/webdesign/nowa-strona-play-jak-korporacja-duzo-pokoi-malo-informacji-18021?page=4

Link do artykułu: http://interaktywnie.com/kreacja/artykuly/webdesign/nowa-strona-play-jak-korporacja-duzo-pokoi-malo-informacji-18021

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
captcha