Mobilne strony internetu

Pod koniec kwietnia br. dostosowanie witryny do wyświetlania na urządzeniach przenośnych stało się jednym z czynników wpływających na pozycje stron w mobilnych wynikach wyszukiwania Google. Właściciele stron internetowych muszą więc podjąć odpowiednie środki, aby nie utracić ruchu kierowanego do serwisu z najpopularniejszej wyszukiwarki mobilnej.

Lipcowe wydanie magazynu „IT professional” poświęca temu problemowi obszerny artykuł, w którym zamieszczone zostały porady ekspertów, w tym m.in. Macieja Dobkowicza, SEO Account Managera w agencji SEMTEC.

Poniżej przedstawiamy obszerny fragment artykułu.

Dostępny jest on także pod adresem: http://www.it-professional.pl/archiwum/art,5860,mobilne-strony-internetu.html

mobilne strony internetu str-1
mobilne strony internetu str-2

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha