Mivo

 

Cel

Celem współpracy jest wzrost sprzedaży sklepów poprzez uzyskanie wysokich pozycji sklepu internetowego w wynikach wyszukiwania Google na popularne, konwersyjne frazy kluczowe.

 
 

Opis strategii

Systematyczna optymalizacja sklepów zarówno pod kątem najnowszych wytycznych wyszukiwarki Google jak i aktualnego asortymentu sklepu połączona z pozyskaniem wartościowych linków tematycznych.

 
 

36

%

Fraz w TOP3

65

%

Fraz w TOP10

58

%

Wzrost widoczności na frazy

71

%

Wzrost ruchu
 

OPINIA KLIENTA

Współpracujemy z agencją SEMTEC w zakresie pozycjonowania naszych sklepów, a także analityki internetowej od przeszło 2 lat. W tym czasie agencja wyróżniła się wysokim poziomem obsługi oraz ekspercką wiedzą, której efektem jest wyraźny wzrost sprzedaży. Z tego względu polecamy SEMTEC jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

 

Tomasz Bykowicz, Dyrektor Zarządzający MIVO Shoes

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha