Lew Moto

Cel

Uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google dla fraz kluczowych związanych z działalnością firmy w celu pozyskania nowych klientów.

Opis strategii

Najważniejszym elementem strategii był szczegółowy audyt SEO witryny oraz przygotowane na jego bazie wytyczne optymalizacji SEO. Na stronie wprowadzono wszystkie wskazówki, w tym stworzone zostały zgodne z zaleceniami nowe dedykowane strony docelowe (landing page). Wraz z działaniami z zakresu link building pozwoliło to uzyskać bardzo duży wzrost widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz zdecydowanie zwiększyć jej liczbę odwiedzin.

59

%

Fraz pozycjonowanych w TOP3

72

%

Fraz w TOP10

+1975

%

Wzrost widoczności na frazy

OPINIA KLIENTA

Nasza współpraca z firmą SEMTEC bardzo szybko przyniosła pozytywne rezultaty. Witryna w krótkim czasie osiągnęła czołowe miejsca w wyszukiwarce Google dla dużej liczby słów kluczowych. SEMTEC to agencja wyróżniająca się nie tylko dużymi umiejętnościami w zakresie pozycjonowania i optymalizacji stron, ale również wysoką jakością obsługi oraz partnerskim podejściem do klienta. Polecamy SEMTEC jako profesjonalną, godną zaufania agencję SEO.

Janusz Paweł Lewandowski, Właściciel firmy Lew Moto

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulaminem.

captcha