Lew Moto

Cel

Uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google dla fraz kluczowych związanych z działalnością firmy w celu pozyskania nowych klientów.

Opis strategii

Najważniejszym elementem strategii był szczegółowy audyt SEO witryny oraz przygotowane na jego bazie wytyczne optymalizacji SEO. Na stronie wprowadzono wszystkie wskazówki, w tym stworzone zostały zgodne z zaleceniami nowe dedykowane strony docelowe (landing page). Wraz z działaniami z zakresu link building pozwoliło to uzyskać bardzo duży wzrost widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz zdecydowanie zwiększyć jej liczbę odwiedzin.

59

%

Fraz pozycjonowanych w TOP3

72

%

Fraz w TOP10

+1975

%

Wzrost widoczności na frazy

OPINIA KLIENTA

Nasza współpraca z firmą SEMTEC bardzo szybko przyniosła pozytywne rezultaty. Witryna w krótkim czasie osiągnęła czołowe miejsca w wyszukiwarce Google dla dużej liczby słów kluczowych. SEMTEC to agencja wyróżniająca się nie tylko dużymi umiejętnościami w zakresie pozycjonowania i optymalizacji stron, ale również wysoką jakością obsługi oraz partnerskim podejściem do klienta. Polecamy SEMTEC jako profesjonalną, godną zaufania agencję SEO.

Janusz Paweł Lewandowski, Właściciel firmy Lew Moto

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha