LeadR

 

Cel

Pozyskanie nowych Klientów oraz podtrzymanie wśród użytkowników wyszukiwarek wizerunku LeadR jako wiodącej agencji interaktywnej specjalizującej się w realizacji kampanii sprzedażowych z wykorzystaniem email marketingu oraz baz danych.

 
 

Opis strategii

Przeprowadzona została analiza witryny klienta, której efektem była optymalizacja serwisu mająca na celu dostosowanie jej do obowiązujących najwyższych standardów. Strony docelowe zostały wsparte wysokimi jakościowo linkami, które nie tylko wspomogły uzyskanie wyższych pozycji, ale także były źródłem wartościowego ruch. Napisaliśmy i opublikowaliśmy także artykuły eksperckie zapewniające wzrost rozpoznawalności marki LeadR wśród wybranej grupy docelowej.

 
 

46

%

Fraz w TOP3

85

%

Fraz w TOP10

+21

%

Wzrost konwersji

+73

Wzrost widoczności na frazy
 

OPINIA KLIENTA

Współpracujemy z SEMTEC w zakresie SEO i content marketingu. W oparciu o naszą kilkuletnią współpracę, rekomenduję agencję jako partnera, który dzięki zrozumieniu naszej strategii marketingowej oraz wykorzystaniu posiadanej eksperckiej wiedzy, w pełni realizuje założone cele. Efekty działań są trwałe i odporne na zmiany w algorytmie Google, a jakość obsługi pozostaje niezmiennie na wysokim poziomie.

 

Sebastian Białousz, Prezes Zarządu LeadR

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha