LeadR

 

Cel

Pozyskanie nowych Klientów oraz podtrzymanie wśród użytkowników wyszukiwarek wizerunku LeadR jako wiodącej agencji interaktywnej specjalizującej się w realizacji kampanii sprzedażowych z wykorzystaniem email marketingu oraz baz danych.

 
 

Opis strategii

Przeprowadzona została analiza witryny klienta, której efektem była optymalizacja serwisu mająca na celu dostosowanie jej do obowiązujących najwyższych standardów. Strony docelowe zostały wsparte wysokimi jakościowo linkami, które nie tylko wspomogły uzyskanie wyższych pozycji, ale także były źródłem wartościowego ruch. Napisaliśmy i opublikowaliśmy także artykuły eksperckie zapewniające wzrost rozpoznawalności marki LeadR wśród wybranej grupy docelowej.

 
 

46

%

Fraz w TOP3

85

%

Fraz w TOP10

+21

%

Wzrost konwersji

+73

Wzrost widoczności na frazy
 

OPINIA KLIENTA

Współpracujemy z SEMTEC w zakresie SEO i content marketingu. W oparciu o naszą kilkuletnią współpracę, rekomenduję agencję jako partnera, który dzięki zrozumieniu naszej strategii marketingowej oraz wykorzystaniu posiadanej eksperckiej wiedzy, w pełni realizuje założone cele. Efekty działań są trwałe i odporne na zmiany w algorytmie Google, a jakość obsługi pozostaje niezmiennie na wysokim poziomie.

 

Sebastian Białousz, Prezes Zarządu LeadR

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulaminem.

captcha