Jaki wybrać model rozliczeń za pozycjonowanie?

Dwie najczęściej stosowane metody rozliczeń za pozycjonowanie stron internetowych to płatność za dzienne pozycje fraz kluczowych (rozliczenie za efekt) oraz opłata abonamentowa. Rozwiązanie ze stałą ryczałtową opłatą staje się coraz popularniejsze i wbrew pozorom w bardzo wielu przypadkach jest najkorzystniejsze nie tylko dla agencji SEO, ale także dla klienta.

eGospodarka

Jakie są plusy i minusy obydwu modeli rozliczeń i który lepiej wybrać – o tym przeczytać można w artykule Macieja Dobkowicza, SEO Account Managera w firmie SEMTEC, opublikowanym w serwisie eGospodarka.

Link do artykułu, str. 1: http://www.egospodarka.pl/124058,Pozycjonowanie-abonament-czy-platnosc-za-pozycje-fraz,1,20,2.html
Link do artykułu, str. 2: http://www.egospodarka.pl/124058,Pozycjonowanie-abonament-czy-platnosc-za-pozycje-fraz,2,20,2.html

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha