Jak zmieniło się Google przez 15 lat. Podsumowanie 1998-2013 – infografika

Od czasu założenia w 1998 r. Google z prostej wyszukiwarki internetowej przekształciło się w olbrzymią międzynarodową korporację. Poprzez bardzo liczne aspekty swojej działalności firma z Mountain View wpływa na życie milionów ludzi na całym świecie.

Zachęcamy do prześledzenia najważniejszych zmian jakie zaszły w Google przez ostatnie 15 lat i zapoznania się podsumowaniem Macieja Dobkowicza, Content Marketing Specialist w firmie SEMtec na blogu Antyweb.

Link do wpisu: http://antyweb.pl/jak-zmienilo-sie-google-przez-15-lat-podsumowanie-1998-2013/

infografika historia Google 1998-2013

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha