BIURO PRASOWE

Jak optymalnie skonfigurować wersje językowe strony dla SEO?

Prowadzenie działań SEO dla witryn o globalnym zasięgu, posiadających wiele wersji językowych czy regionalnych jest skomplikowanym zadaniem i wymaga uwzględnienia dużo większej liczby czynników niż w przypadku serwisów dla jednego kraju.

Nowa Koncepcja SEO

O czym trzeba wiedzieć zamieszczając wersje językowe strony i jak zoptymalizować je pod kątem SEO? Pisze o tym Maciej Dobkowicz, SEO Account Manager w firmie SEMTEC, w artykule dla projektu Nowa Koncepcja SEO, do którego dołączyła nasza agencja. Nowa Koncepcja SEO to inicjatywa, która popularyzuje nowoczesne i bezpieczne metody promocji stron w wyszukiwarkach internetowych.

Artykuł przeczytać można na stronie: https://www.whitepress.pl/baza-wiedzy/195/jak-optymalnie-skonfigurowac-wersje-jezykowe-strony-dla-seo

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
captcha