BIURO PRASOWE

Jak Google karze za nieetyczne pozycjonowanie?

Kary nakładane są przez Google na serwisy internetowe nawet najbardziej znanych marek. Lista wykroczeń, które spowodować mogą zastosowanie różnego rodzaju represji wobec witryn jest bardzo długa, ale wiele jej pozycji zostało dokładnie opisanych we wskazówkach jakościowych Google.

Ban Google za pozycjonowanie Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się tematowi sankcji Google i zapoznania się z artykułem Macieja Dobkowicza, SEO Account Managera w firmie SEMTEC, opublikowanym w magazynie Online Marketing Polska (facebook.com/OnlineMarketingPolska).

Link do artykułu: https://www.semtec.pl/wp-content/uploads/2015/05/Kary-Google-za-pozycjonowanie-OM-PL-SEMTEC.pdf


Artykuł ukazał się pierwotnie w numerze kwiecień-maj 2015, 2(21)/2015 magazynu Online Marketing Polska (o-m.pl). Chcesz pobrać jedno z poprzednich wydań Magazynu? Kliknij: bit.ly/OMP_egzemplarz_pokazowy

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
captcha