BIURO PRASOWE

Graf wiedzy – wyszukiwanie semantyczne według Google

Google systematycznie stara się rozbudowywać wyniki wyszukiwania bezpośrednio o informacje zgodne z intencjami użytkownika. Graf wiedzy to początek wyszukiwania semantycznego mającego na celu poprawę dokładności wyszukiwania i prezentację trafniejszych wyników poprzez zrozumienie intencji i kontekstu wpisywanych fraz kluczowych.

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się tematowi wyszukiwania semantycznego  i zapoznania się z wpisem Miłosza Woźniaka, dyrektora SEO w firmie SEMtec na blogu Interaktywnie.

Link do wpisu: http://interaktywnie.com/biznes/blog-ekspercki/wyszukiwarki/graf-wiedzy-wyszukiwanie-semantyczne-wedlug-google-246258

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
captcha