BIURO PRASOWE

Google uderza w polskie systemy wymiany linków

Po Francji i Niemczech Polska została kolejnym krajem, w którym Google podjęło w krótkim odstępie czasu zdecydowane działania wobec płatnych systemów wymiany linków. Bardzo duża liczba witryn uczestniczących w tych systemach ukarana została usunięciem z indeksu Google.

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się tematowi kar Google dla systemów linkowania i zapoznania się z komentarzem Jakuba Mellera, SEO account managera w firmie SEMtec w serwisie Wirtualnemedia.

Link do wpisu: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/google-uderza-w-polskie-systemy-wymiany-linkow-wiec-trzeba-postawic-na-content-marketing-opinie

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
captcha