BIURO PRASOWE

Google Correlate – nowe narzędzie do analizy trendów wyszukiwań

Google rozszerza możliwości analizy danych dotyczących historycznych wyszukiwań, które ukazują zainteresowania internautów na przestrzeni czasu. Do popularnych narzędzi, takich jak: Google Trends, Statystyki wyszukiwarki Google czy Narzędzia propozycji słów kluczowych, które są dostępne od dłuższego czasu, dołączyło narzędzie Google Correlate. Jest ono na razie częścią Google Labs, ale już teraz warto się nim zainteresować i poznać jego możliwości.

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się nowemu narzędziu i zapoznania się z wpisem Miłosza Woźniaka, dyrektora SEO w firmie SEMtec na blogu Interaktywnie.

Link do wpisu: http://interaktywnie.com/biznes/blog-ekspercki/raporty-i-badania/google-correlate-nowe-narzedzie-do-analizy-trendow-wyszukiwan-20468

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
captcha