Cuppon

 

Cel

Wzrost ilości subskrybentów poprzez uzyskanie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google na frazy o wysokim współczynniku konwersji.

 
 

Opis strategii

Przeprowadzono audyt SEO, mający na celu eliminacje błędów i barier wpływających na widoczność witryny w wynikach wyszukiwania oraz przygotowanie do wzmożonych działań link buildingu. Cyklicznie pozyskiwane są linki dochodzące z wpisów i artykułów tematycznych (content marketing) z jakościowych stron. Prowadzone działania, poparte śledzeniem trendów wpisywanych fraz, pozwoliły na uzyskanie znacznego wzrostu ruchu, który z kolei przełożył się na wzrost liczby subskrybentów.

 
 

71

%

Fraz w TOP3

94

%

Fraz w TOP10

+53

%

Wzrost ruchu

+94

%

Wzrost widoczności na frazy
 

OPINIA KLIENTA

Z Agencją SEMTEC współpracujemy od kilku lat, początkowo wyłącznie w zakresie pozycjonowania strony, stopniowo rozszerzając działania o analitykę oraz content marketing.
Szerokie kompetencje w zakresie SEO, poparte wysoką skutecznością działań, oraz wysoki poziom obsługi klienta predysponują SEMTEC jako partnera godnego polecenia.

 

Dawid Dusza, Prezes Zarządu CUPPON

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha