Co zmieniło się w Google w 2015 – Infografika

Mająca siedzibę w kalifornijskim Mountain View, gigantyczna międzynarodowa korporacja – Google prowadzi działania w bardzo wielu różnych branżach, oferując setki różnego typu usług i produktów. Każdego roku wprowadzanych jest w nich mnóstwo modyfikacji i poprawek, a ponadto oferta jest wciąż poszerzana.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym podsumowaniem najważniejszych zmian jakie zaszły w 2015 roku w działalności Google związanej z obszarem usług internetowych. Zestawienie opracowane przez Macieja Dobkowicza, wraz z infografiką przygotowaną przez Łukasza Gwizdałę ukazały się na łamach serwisu Portalmedialny.

Link do artykułu: http://portalmedialny.pl/art/53489/zmiany-w-google-w-2015-roku.html


Zmiany w Google w 2015

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha