Branża finansowa

 

Cel

Najważniejsze dla Klienta było spełnienie coraz to wyższych wymagań użytkowników oraz dostosowanie witryny do najnowszych standardów i wytycznych wyszukiwarek.

 
 

Opis strategii

Kluczowym etapem była analiza witryny i jej konkurencji. Zbadaliśmy strony najważniejszych podmiotów branży finansowej, zidentyfikowaliśmy najlepsze praktyki i zaleciliśmy ich wdrożenie Klientowi. Zaleciliśmy m.in. niewielką zmianę struktury strony, w tym znaczne skrócenie ścieżki konwersji, zmianę szablonów generowanych metatagów, przeredagowanie starych oraz dodanie nowych treści.

 
 

40

%

Fraz w TOP3

75

%

Fraz w TOP10

+54

%

Wzrost unikalnych użytkowników

+25

%

Wzrost współczynnika konwersji
 
finanse

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha