Branża e-commerce (obuwie i ubrania)

 

Cel

Zwiększenie widoczności kluczowych podstron w wynikach wyszukiwania oraz zwiększenie odsetka dokonywanych zakupów.

 
 

Opis strategii

Zalecenia i wnioski z przeprowadzonej analizy miały przede wszystkim pomóc doprowadzić potencjalnego klienta sklepu bezpośrednio z wyników wyszukiwania do wybranych stron docelowych. W tym celu strony te zostały zoptymalizowane w taki sposób, aby były jak najlepiej odbierane przez roboty wyszukiwarek jak również użytkowników serwisu. Optymalne połączenie użyteczności z obowiązującymi wymogami wyszukiwarek przyniosło znaczne wzrosty wszystkich kluczowych wskaźników efektywności (KPI).

 
 

65

%

Fraz w TOP3

80

%

Fraz w TOP10

+62

%

Wzrost unikalnych użytkowników

+15

%

Wzrost współczynnika konwersji
 
moda,obuwie,ubrania

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha