19. Dzielnica

Cel

Zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarce Google na frazy związane ze sprzedażą mieszkań oraz apartamentów.

Opis strategii

Zakres działań obejmował pełną optymalizację witryny pod wymogi wyszukiwarek oraz link building. Pomoc w rozbudowie contentu strony oraz jego optymalizacja pod wybrane frazy kluczowe. Cykliczne działania link building mające na celu pozyskanie odnośników z wartościowych witryn tematycznych, dedykowanych zaplecz oraz katalogów branżowych.

69

%

Skuteczność pozycjonowania

+208

Fraz w TOP10

+160

%

Wzrost ruchu organicznego

OPINIA KLIENTA

Wysokie kompetencje agencji SEMTEC w zakresie pozycjonowania potwierdzone zostały osiągnięciem czołowych pozycji naszej strony dla wielu bardzo konkurencyjnych fraz kluczowych. Widoczność serwisu w wynikach wyszukiwania Google systematycznie wzrasta i jest niepodatna na zmiany w algorytmie. Od początku współpracy zapewnione zostało profesjonalne wsparcie i wysoki poziom obsługi. SEMTEC jest agencją SEO, którą rekomendujemy jako rzetelnego partnera pomagającego realizować cele biznesowe.

Katarzyna Kajak, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Pro-Urba Invest

INNE REALIZACJE


WYŚLIJ ZAPYTANIE strzalki


Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha