BIURO PRASOWE

12 kluczowych zmian w SEO w ostatnich miesiącach

Dobrze wypozycjonowany serwis w wyszukiwarkach to często klucz do sukcesu. Wie to już większość specjalistów z branży interaktywnej oraz ich klienci. Niestety w równie dużym stopniu wiedza i sposoby, którymi takie działania są prowadzone, odbiegają od zachodnich standardów.

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się tematowi ewolucji SEO i zapoznania się z wpisem Jakuba Mellera, SEO Account Managera w firmie SEMtec w serwisie Wirtualnemedia.

Link do artykułu: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/seo-ewoluuje-12-kluczowych-zmian-o-ktorych-wszyscy-powinni-juz-dawno-wiedziec-infografika

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
captcha