BIURO PRASOWE

10 narzędzi online do oszacowania ruchu na stronie

Liczba odwiedzin i odsłon danej witryny internetowej to informacje, które mogą być bardzo pomocne przy podejmowaniu wielu decyzji marketingowych i innego typu. Poznanie poziomu ruchu w innych serwisach jest przydatne nie tylko dla porównania z konkurencją, ale także np. dla określenia wartości strony pod względem opłacalności prowadzenia na niej działań reklamowych.

Narzędzia - Google Analytics

W zestawieniu przygotowanym dla portalu Marketinglink.pl przez Macieja Dobkowicza, SEO Account Managera w firmie SEMTEC, przedstawione zostały najbardziej popularne i pożyteczne narzędzia służące do estymacji ruchu na stronie.

Artykuł przeczytać można na stronie: http://marketinglink.pl/10-narzedzi-online-do-oszacowania-ruchu-na-stronie/

Polub:
Udostępnij:
Facebook Google+ TweetOświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99A, 02-595 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane są (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu odpowiedzi na zapytania zawarte przez Państwa w formularzu.

Dane osobowe podane w formularzu będą również przetwarzane (na podstawie uzasadnionego interesu administratora) w celu marketingowym usług własnych Cube Group S.A. (np. przedstawienie najciekawszych ofert współpracy w ramach usług marketingowych świadczonych przez Cube Group S.A.).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, w tym sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

captcha